Formy dostawy i koszt

Koszty i sposoby dostawy.

Staramy się, by zamówione przez Ciebie produkty zostały jak najszybciej dostarczone.

Zakupy wysyłamy pocztą lub szybką przesyłką kurierską (zazwyczaj dostawa na drugi dzień po nadaniu, maksymalny czas dostawy: 2 dni).  

Sposób dostawy Koszt dostawy Czas dostawy
Poczta Polska - przesyłka biznesowa 13,50 zł 1-2 dni
Poczta Polska - przesyłka biznesowa - pobranie 19,00 zł 1-2 dni
Przesyłka kurierska 23,00 zł 1-2 dni
Przesyłka kurierska - pobranie  32,00 zł 1-2 dni
InPost Paczkomaty 24/7 - paczka 13,90 zł 1 dzień roboczy

 

PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 400 ZŁ PRZESYŁKA GRATIS

 

Zamówione produkty są wysyłane w jak najkrótszym czasie

Przy każdym produkcie podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia, do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze (czyli zamówienie złożone w soboty, niedziele oraz święta zostanie przekazane do realizacji w pierwszy dzień roboczy po dniu wolnym od pracy).

Zamówienie na produkty o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu wszystkich zamówionych produktów, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych. Oczywiście zawsze staramy się skrócić ten czas do niezbędnego minimum.

Do zamówienie doliczane są koszty przesyłki, które ponosi Kupujący.

 

Produkty z zamówienia są rezerwowane przez okres 5 dni, jeśli w tym czasie nie wpłynie przelew zamówienie będzie anulowane.

 

 
Paczkomaty InPost

Przesyłki doręczane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od dnia nadania do Paczkomatów na terenie całego kraju. Odbiór przesyłki z Paczkomatu musi nastąpić w ciągu 48 godz. od umieszczenia jej w Paczkomacie.

Klient wybierając opcję dostawy do Paczkomatu składając zamówienie zobowiązany jest do podania adresu email oraz 9-cio cyfrowego numeru telefonu komórkowego. Odbiorca ponosi pełną odpowiedzialność za wskazanie błędnego numeru telefonu komórkowego.

 
Odbiór paczki w Paczkomacie możliwy jest 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. 
 
Przesyłka będzie czekać na odbiór w Paczkomacie 48 godzin, po tym czasie jeśli nie zostanie odebrana, zostanie zwrócona do nadawcy.

 

Infolinie

W sytuacji gdy doręczenie przesyłki się opóźnia najlepiej bezpośrednio skontaktować się z dostawcą usługi. 
Dla przesyłek Paczkomatowych z infolinią InPostu pod numerami telefonów: 801 400 100 (Infolinia dla telefonów stacjonarnych) lub 722 444 000 (Infolinia dla telefonów komórkowych) 
 
Można także skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta. W tym celu należy wysłać email na adres cedrynek@cedrynek.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl