Informacje
Czas realizacji zamówienia

Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi średnio 2 dni. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.
 
Wprowadziliśmy nową usługę Poczty Polskiej - Przesyłki Biznesowej. Przesyłki Biznesowe są szybsze od standardowych przesyłek pocztowych. Przesyłki Biznesowe są dostarczane w ciągu 1-2 dni roboczych, a klienci dodatkowo otrzymują wiadomość na telefon komórkowy z informacją kiedy przesyłka zostanie dostarczona.
 
Dostępność produktów

Produkty widoczne na stronie Cedrynek.pl są dostępne. 

Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, InPost Paczkomaty 24/7 i firmy kurierskiej. Informacja o koszcie dostawy wyświetlana jest w module 'koszyk sklepu' - z możliwością wyboru proponowanego wariantu.

Gwarancja i serwis towarów

Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy skontaktować się z naszą firmą w celu uzyskania numeru zgłoszenia reklamacyjnego.
 
 
Przesyłki realizowane są w następujące sposoby:

 

- przesyłka biznesowa realizowana przez Pocztę Polską (do kwoty zamówienia Sklep dolicza 13,50  PLN tytułem kosztów przesyłki)

- przesyłka biznesowa za pobraniem realizowana przez Pocztę Polską (do kwoty zamówienia Sklep dolicza 19,00 PLN tytułem kosztów przesyłki)
 
- przesyłka kurierska standard (do kwoty zamówienia Sklep dolicza 23,00 PLN tytułem kosztów przesyłki)
 
- przesyłka kurierska standard za pobraniem (do kwoty zamówienia Sklep dolicza 32,00 PLN tytułem kosztów przesyłki)
 
- przesyłka InPost Paczkomaty 24/7 (do kwoty zamówienia Sklep dolicza 13,90 PLN tytułem kosztów przesyłki)
 
- PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 400 ZŁ PRZESYŁKA GRATIS
 
InPost Paczkomaty 24/7
Przesyłki doręczane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od dnia nadania do Paczkomatów na terenie całego kraju. Odbiór przesyłki z Paczkomatu musi nastąpić w ciągu 48 godz. od umieszczenia jej w Paczkomacie.
 
Klient wybierając opcję dostawy do Paczkomatu składając zamówienie zobowiązany jest do podania adresu email oraz 9-cio cyfrowego numeru telefonu komórkowego. Odbiorca ponosi pełną odpowiedzialność za wskazanie błędnego numeru telefonu komórkowego.
 
Odbiór paczki w Paczkomacie możliwy jest 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. 
 
Przesyłka będzie czekać na odbiór w Paczkomacie 48 godzin, po tym czasie zostanie przewieziona do najbliższego oddziału InPost, gdzie będzie czekać 3 dni. 
Jest możliwość przedłużenia czasu na odbiór paczki w Paczkomacie o dodatkowe 48 godzin, wystarczy wysłanie specjalnego SMS‑a.
 
Infolinie
W sytuacji gdy doręczenie przesyłki się opóźnia najlepiej bezpośrednio skontaktować się z dostawcą usługi. 
Dla przesyłek Paczkomatowych z infolinią InPostu pod numerami telefonów: 801 400 100 (Infolinia dla telefonów stacjonarnych) lub 722 444 000 (Infolinia dla telefonów komórkowych) 
 
Można także skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta. W tym celu należy wysłać email na adres cedrynek@cedrynek.pl

 
 
Dane do przelewu: 

Cedrynek/Marek Białas
ul. Świdra 18/5
41-500 Chorzów
nr rachunku ING - 93 1050 1243 1000 0090 9390 3194
 
 
Produkty z zamówienia są rezerwowane przez okres 5 dni, jeśli w tym czasie nie wpłynie przelew zamówienie będzie anulowane.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl